Brak produktów w koszyku.

Jaki prezent na nowe mieszkanie?

Kiedy ktoś z naszych znajomych lub rodziny wprowadza się do nowego mieszkania lub urządza generalny remont po zwieńczeniu przedsięwzięcia sukcesem często dostajemy zaproszenie na „parapetówkę”. Nie wypada jednak nie wręczyć choć drobnego upominku gospodarzowi. „Na nowe” warto podarować coś, co znajdzie zastosowanie w mieszkaniu i będzie do niego pasować wizualnie. Wybór ułatwi nam znajomość gustu i stylu obdarowywanego.

Coś do kuchni

Każda pani domu będzie zachwycona pięknym zestawem do kawy czy herbaty. Komplet filiżanek z czajniczkiem i cukierniczką może być przyszłą dumą gospodyni herbatek z przyjaciółkami. Dla mężczyzn lepszym pomysłem może okazać się otwieracz do butelek w ciekawym, może żartobliwym kształcie. Wszystkim przyda się taca, która ułatwi podawanie i sprzątanie ze stołu lub skrzyneczka na sztućce, zapewniająca dobrą organizację przestrzeni. 

Coś do sypialni

Prezentem, który na pewno się nie zmarnuje będzie pościel z satyny. Wielość materiałów, wzorów i kolorów daje możliwość wybrania kompletu, który na pewno spodoba się gospodarzowi, szczególnie jeżeli znamy jego gust. Efektownym podarunkiem może być narzuta na łóżko, która pozwoli cieszyć się pięknie posłanym łóżkiem i uchroni pościel przed zakurzeniem w ciągu dnia.

Coś do jadalni 

Dla miłośników lektury podczas posiłków dobrym pomysłem będzie zakupienie podstawki do książek, który sprawdzi się również podczas gotowania według przepisu z książki kulinarnej. Praktycznym prezentem będzie obrus lub bieżnik. Ponieważ narażone są one na łatwe zabrudzenie warto zadbać o dobrą jakość tekstyliów tak, aby w przyszłości ich pranie nie stało się dla posiadacza uciążliwe.

Coś na zewnątrz

Jeżeli gospodarz posiada ogród lub ukwiecony balkon, można podarować komplet ozdobnych donic lub pojemników na kwiaty, czy stylowy dzban-konewkę do ich podlewania. Z kolei kwietnik sprawdzi się szczególnie na balkonie, który pozwoli trzymać więcej donic na niewielkiej przestrzeni. Jeżeli idziemy z wizytą do osoby o romantycznym usposobieniu na pewno ucieszy ją nastrojowy lampion na świecę, której zapalenie uprzyjemni spokojny wieczorny wypoczynek.

Dla każdego coś miłego

Ogromny wybór artykułów dekoracyjnych z jakim mamy obecnie do czynienia pozwala na znalezienie idealnego podarku dla każdego. Trzeba nam jednak pamiętać o tym, że nie kupujemy dla siebie, a dla innej osoby. Wybierając prezent należy pamiętać o upodobaniach gospodarza. Jeśli ich nie znamy najbezpieczniej będzie kupić coś neutralnego lub pozwalającego na wykorzystanie na prezent dla kogoś innego.

 

zamknij