Brak produktów w koszyku.

Meble Malowane w Kwiaty - powrót do tradycji

Jakie są ulubione kwiaty wielu kobiet? Na jakie wskazują małe dziewczynki, gdy ktoś zapyta, jakie bukiety się im najbardziej podobają? Symbol miłości? Oczywiście, że róże. Są to jedne z najbardziej uniwersalnych kwiatów. Wybieramy je na wiele okazji. Przede wszystkim ze względu na bogactwo kolorów, w jakich występują. Głęboka czerwień to kolor zarezerwowany dla osób chcących wyznać miłość, biel to symbol niewinności prezentowany na różne okazje – związane z pierwszą komunią, czy ślubem, bardziej uniwersalne barwy to róż oraz odcienie żółci. Co jednak te piękne i zmysłowe kwiaty, jakimi są róże, mają wspólnego z meblami i wystrojem wnętrz? Okazuje się, że bardzo dużo.... Róże w naszych domach nie muszą być tylko dekoracyjnym akcentem, który wkładamy do wazonu i który bardzo szybko z niego znika. Jak raz na zawsze zakończyć problem z więdnącymi bukietami? Zatrzymać róże na stałe! Pomoże nam w tym Kolekcja Różana.

Toaletka w roli głównej?

Jednym z najważniejszych jej elementów jest stylowa toaletka z lustrem, która oprócz pięknych ręcznie malowanych różanych dekoracji posiada również owalne lustro w stylu biedermeier. W głównej części toaletki znajduje się jedna szuflada, a na części nakładanej dwie szufladki. W komplecie do toaletki producent dołącza wygodny stołek. Toaletka wykonana została zgodnie z XIX-wiecznym wzorem z drewna i płyt profilowanych. 

Komoda - mebel pojemny i dekoracyjny

Doskonale pasującym elementem do toaletki jest komódka w stylu Biedermeier. Forma liry nadaje jej niepowtarzalny kształt, a siedem szuflad czyni ją pakowną i wygodną w codziennym użytkowaniu. Wykonanie świadczy o jej wysokiej trwałości – do jej konstrukcji użyto drewno i profilowane płyty. Powierzchnia mebla pokryta została patyną oraz delikatnie poprzecierana w celu stworzenia efektu postarzenia, pochodzenia z poprzedniej epoki. Oryginalność mebla potwierdza fakt, że jest on jedyny w swoim rodzaju. Wykonanie zgodnie ze XIX-wiecznym stylem potwierdza jego wyjątkowość. 

Ręcznie malowany kufer - praktyczny dodatek

By dopełnić całości i wybrać mebel pozwalający na przechowywanie większych produktów, w tym na przykład pościeli, ręczników, koców, czy ubrań można zdecydować się na Ogromny Kufer, który ozdobiono ręcznie malowanymi gałązkami dzikiej róży. Powierzchnię mebla została pokryta lekko patyną w celu nadania jej wrażenia starości. Wyłożenie wnętrza kufra bordowym aksamitem pozwala przechowywać w nim komfortowo i bezpiecznie różnego typu produkty bez ryzyka, że w jakimś stopniu zostaną one uszkodzone. Poza niewątpliwymi właściwościami ozdobnymi, kufer posiada również walory dekoracyjne. Zamknięty pozostaje piękną ozdobą, która cieszy oko i przyciąga do niego spojrzenie.

zamknij