Brak produktów w koszyku.

Toaletka - kącik prawdziwej kobiety

Toaletka. Mebel niezwykle lubiany przez damy w XIX wieku w kolejnym stuleciu stracił na popularności. Obecnie przeżywa swój renesans. Sklepy oferują coraz większą liczbę modeli w sprzedaży. Pozwala to wybrać coś naprawdę dla siebie. Co daje nam toaletka? Przede wszystkim umożliwia ona stworzenie kobiecie własnego miejsca w mieszkaniu. Przestrzeni, której zajęciem mężczyzna nawet nie będzie zainteresowany. Toaletka dopasowana do indywidualnych potrzeb pozwoli zgromadzić wszystkie „babskie” drobiazgi na niewielkiej przestrzeni, gdzie wszystko będzie na właściwym miejscu. Czym kierować się podczas jej wyboru?

Miejsce na „tylko moje” miejsce

Najczęściej toaletka z lustrem stawiana jest w sypialni lub łazience. Jeżeli kobieta nie mieszka sama, a w domu znajduje się jedna łazienka, bezpieczniej będzie ustawić ją poza łazienką. Unikniemy w ten sposób konfliktów z domownikami i niepotrzebnego pośpiechu. Jak z każdym nowym meblem trzeba sprawdzić, ile miejsca możemy na nią przeznaczyć. To warunkuje, na jaką toaletkę możemy sobie pozwolić. Nawet jeśli nie mamy więcej niż pół metra nie trzeba z niej rezygnować, ponieważ toaletki o tej szerokości również są dostępne.

Dostosowana do potrzeb

W zależności od ilości kosmetyków, biżuterii i innych dodatków, jakie miałyby być w niej trzymane, ukierunkujemy nasz wybór na toaletkę z większą liczbą szuflad czy nawet szafeczkami, czy będą one jedynie pod blatem, czy także na nim. Nawyki właścicielki będą miały też wpływ na wybór pod kątem lustra, które może być stałe lub regulowane, pojedyncze lub nawet trzyskrzydłowe. Kupując toaletkę warto zastanowić się od razu jakie oświetlenie i siedzisko będą jej towarzyszyć, aby korzystanie z niej było maksymalnie komfortowe. 

W naszym stylu

Toaletka powinna pasować do wystroju pomieszczenia, w którym będzie ustawiona. Osiągnięcie harmonii wnętrza jest możliwe, dzięki dużemu wyborowi, który wciąż rośnie. Zarówno kobieta lubiąca nowoczesny design jak i romantycznie usposobiona znajdzie na pewno tą jedyną, jakby stworzoną dla niej. Szeroka gama toaletek patynowanych pozwoli stworzyć wrażenie, że nasz mebel pochodzi z czasów, kiedy posiadanie toaletki było absolutną koniecznością prawdziwej damy. To przekonanie staje się coraz powszechniejsze u współczesnych kobiet. Dlatego żadna nie powinna wahać się, czy zdecydować się na taki zakup – niech kobiety dumnie podkreślają to, kim są. Całą gamę toaletek w różnych stylach znajszesz tutaj.

zamknij