Brak produktów w koszyku.

Walentynki oryginalnie i subtelnie

Europa zachodnia już od średniowiecza świętowała 14 Lutego jako dzień Św. Walentego, patrona osób zakochanych. Z tej okazji zakochani wysyłali do siebie listy z wyznaniami miłosnymi, najczęściej pisane wierszem. Dzień Świętego Walentego, czyli Walentynki do Polski trafiły w latach 90. XX wieku i od razu stały się świetną okazją do obdarowywania swojej drugiej połówki. Wzajemne obdarowywanie się z okazji swoich uczuć to piękna tradycja, dlatego warto ją podtrzymywać i wręczać ukochanej osobie prezenty 14 Lutego.

Kwiatek czy upominek

Na kilka dni przed Walentynkami sklepy oferują krzykliwe przedmioty w kształcie serca, a kwiaciarnie wiele promocji na róże. Artdecor proponuje swym klientom znacznie bardziej eleganckie, subtelne i oryginalne przedmioty przekazujące uczucia. Romantyczna figura młodej pary Veronese będzie przypominała małżeństwom z długim stażem o pięknych początkach ich związku. Figura Amora i Psyche, symbol zwycięstwa miłości nad podziałami, będzie wspierała młode pary walczące z przeciwnościami losu i ich problemami .

Ciekawym prezentem dla ukochanej osoby są wspólne zdjęcia z ważnych momentów we wspólnym życiu, które można umieścić w stylowej ramce. Fotografie postarzane komputerowo, umieszczone w owalnej ramce z aniołkiem lub w dużej ramie z pięcioma mniejszymi ramkami przywołają piękne wspomnienia i wywołają uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby.

Kwiaty i biżuteria to jedne z podstawowych prezentów z okazji dnia Świętego Walentego. Obdarowane w ten sposób kobiety nie są specjalnie zaskoczone, a wystarczy dodatkowo do kwiatów podarować stylowy wazon, do biżuterii szkatułkę z Amorem, a pozytywnie zaskoczymy naszą walentynkę.

zamknij