Brak produktów w koszyku.

Wieszaki – niezbędne na odzież wierzchnią i ręczniki

Czy możliwe jest, aby w przedpokoju nie było wieszaków? Trudno sobie to wyobrazić. Podobnie w łazience są one niezbędne dla ręczników, które są obecnie używane. W obu przypadkach mamy do wyboru wieszaki naścienne, jak i wolnostojące. Choć to tylko dodatek, ważne aby dobrać je do stylu całego mieszkania. Ponieważ są to elementy użytkowe, trzeba przed zakupem zastanowić się, jakie będą dla nas najwygodniejsze. 

Przedpokój – od haczyków po manekin krawiecki

Trudno byłoby komfortowo przygotowywać się do wyjścia z domu, gdyby nasze płaszcze i kurtki po wyjęciu z szafy musiały od razu być zakładane. Niezręcznie byłoby także przyjmować gości zmuszając ich do rzucania okryć gdzie bądź. Jeżeli nasz przedpokój jest wąski lub jest on po prostu częścią korytarza tuż za drzwiami, najlepiej zastosować wieszak mocowany do ściany. Im więcej haczyków posiada, tym więcej możemy na nim powiesić, jednak należy pamiętać, że każde mocowanie (kleje, kołki, itp.) mają swoją ograniczona wytrzymałość. Bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem jest połączenie wieszaków z półką powyżej, która może służyć do odkładania czapek lub rękawiczek. Haczyki mogą być osadzone na desce lub innym materiale, na którym będą namalowane motywy pasujące do ogólnego wystroju. Jeśli dysponujemy większą przestrzenią można postawić w przedpokoju wieszak wolnostojący na kilku nóżkach. Tego typu wieszaki często dodatkowo mają kosz na parasole. Użytkownicy powinni jednak pamiętać o równomiernym wieszaniu ubrań tak, aby przeważony nie wywrócił się. Dla osób lubiących oryginalne dodatki alternatywą może być krawiecki manekin z metalu lub drewna.

Łazienka – organizacja miejsca dla ręczników

Sprawa wieszaków w łazience przedstawia się bardzo podobnie jak tych, które kupujemy do przedpokoju. Najpopularniejsze są wieszaki metalowe, montowane na ścianie. Oryginalnym rozwiązaniem jest połączenie metalu z porcelaną, z której wykonane są kulki i dodatkowe dekoracje. W dużych łazienkach ciekawie wyglądają stojaki i regały na ręczniki. Warto pamiętać, aby utrzymane były w jednym stylu, współgrającym z wystrojem całej łazienki.

Wieszaki – praktyczne i stylowe

Trudno wyobrazić sobie mieszkanie bez wieszaków. Są konieczne dla normalnego funkcjonowania na co dzień. Warto zadbać, aby te niezbędne elementy pasowały stylem do naszego wystroju. Sklepy internetowe oferują całe kolekcje wieszaków, które staną się niezastąpioną ozdobą naszego domu.

zamknij