Zestaw Dekoracyjnych Klatek w Kształcie Koron
Zestaw dekoracyjnych klatek w kształcie koron. Podstawa każdej w formie półmiska połączonego z kopułą zawiasem. Posiada proste zamykanie, które zabezpiecza przed otworzeniem się klatki w razie jej zawieszenia. Każda korona zdobiona metalowym ptaszkiem. Rozmiary dwóch klatek pozwalają na włożenie mniejszej do wnętrza większej.
Uroczy zestaw dekoracyjnych klatek w kształcie koron. Utrzymane w stylu shabby chic. Poddane celowemu postarzaniu (przecieranie i patynowanie powierzchni). Można je wykorzystać jako kwietniki lub świeczniki. Zestaw dwóch klatek to ciekawy pomysł na prezent dla miłośnika stylowych dodatków.
Dekoracje widoczne na zdjęciach nie stanowią przedmiotu oferty.
- materiał: metal celowo postarzany, przecierany, patynowany
- średnica: większej klatki 26 cm, mniejszej 17 cm
- wysokość: większej klatki 40 cm, mniejszej 30 cm
Produkt znajdziesz również w kategoriach: Shabby Chic, Prezent dla Babci, Prezent na Walentynki, Prezent dla Mamy, Prezent na Mikołajki, Prezent na Boże Narodzenie, Lampiony
- 169,94 zł
- AHH027
- niedostępny
Powiadomienie o dostępności
Opinie (0)
zamknij
Wskazówki:
- pamiętaj, aby opinia skupiała się na samym produkcie
- nie przesyłaj tutaj wiadomości do biura obsługi klienta
- jeśli masz pytanie na temat produktu lub pilną sprawę to skontaktuj się z znami