Brak produktów w koszyku.

Jak dekoracje wnętrz mogę odmienić Twoje mieszkanie?

Jak dekoracje wnętrz mogę odmienić Twoje mieszkanie?

Chcesz na nowo zaaranżować wnętrze mieszkania bez przeprowadzania gruntowanego i kosztownego remontu? Przy aranżowaniu wnętrz wypróbuj moc dodatków! Jest to rozwiązanie nie tylko ekonomiczne, ale także niewymagające dużego nakładu czasu.

Jak dokonać szybkiej aranżacji wnętrz?

Warto pamiętać, że aranżacja wnętrz nie musi równać się dużym kosztom. Choć gotowe projekty wnętrz może zaproponować nam dekorator, to bardziej kreatywnie oraz ekonomiczniej będzie jeśli o wystrój wnętrz w swoich czterech kątach zadbamy sami.

Aranżacja wnętrz. Szybko i efektownie.

Pragniesz dokonać aranżacji pomieszczeń bez potrzeby generalnego remontu? Chcąc zyskać modne wnętrza, zainwestuj w dobrej jakości designerskie dekoracje domu. Już wymiana poszewek na poduszki, zakup dekoracyjnych świeczników, czy zmiana czasomierza może znacząco odmienić nasze wnętrze.

Pamiętaj również, że podczas aranżacji mieszkań najlepiej wykorzystać przedmioty, które już mamy, zamiast kupować nowe, np. zadbaj o renowację starych mebli. Już sama wymiana siedziska, czy pomalowanie ich na nowy odcień (sprawdzi się tutaj modna w tym sezonie butelkowa zieleń) sprawi, że urządzone wnętrza nabiorą charakteru. Podczas aranżacji każdego mieszkania warto dodatkowo wyeksponować okna. Możemy na przykład pozbyć się ciężkich zasłon i wymienić je na lżejsze, powiesić na karniszach kolorowe cotton balls'y, czy postawić na parapecie ulubione figurki, czy kwiaty w oryginalnym wazonie lub w ozdobnej doniczce.

Ciekawe aranżacje wnętrz zyskamy również poprzez kreatywne wykorzystanie luster. Sprawdzą się w tym celu lustra różnej wielkości, czy w różnych stylach, które możemy na przykład powiesić od najmniejszego do największego. Natomiast wykorzystanie ich zamiast zdjęć, czy obrazów pozwoli nam jednocześnie na powiększenie powierzchni pomieszczenia. Zwróć uwagę na dywan. Nie będzie przesadą jeśli uznamy, że odpowiednio dobrany dywany stanowi podstawę podczas aranżacji wnętrz. Ociepli on pomieszczenie, a także udekoruje naszą przestrzeń.

Chcąc uatrakcyjnić kuchnię oraz stare sprzęty AGD pomyśl o magnesach na lodówkę. Możesz umieścić na niej zarówno magnesy, które przywiozłeś jako pamiątki z podróży, jak i poszukać odpowiednich wzorów w internecie.

Jeśli w Twoim mieszkaniu rażą Cię puste ściany lub wolne przestrzenie to pomyśl o zakryciu ich za pomocą zdjęć zarówno w tradycyjnych ramkach, jak i tych przedstawionych w formie plakatów, czy inspirujących kolaży. Z pewnością nadadzą one wnętrzu niepowtarzalnego klimatu.

Ciekawym pomysłem będzie również oklejenie frontów mebli, parapetu okiennego, a nawet drzwi pokoju w tym celu możemy wykorzystać tanią folią samoprzylepną, którą kupimy już za kilkanaście złotych za metr kwadratowy. Co ważne możemy okleić nią nie tylko pojedyncze przedmioty, ale nawet całą ścianę, czy blat. Koniecznie sprawdź ten patent, a zobaczysz różnicę.

Szukając inspiracji w kwestii zmiany wystroju Twojego mieszkania, pamiętaj, że gotowe aranżacje wnętrz znajdziesz zarówno online jak i w czasopismach dedykowanych branży wnętrzarskiej. Daj się zainspirować!

Co równie istotne naszym sklepie internetowym znajdziesz elementy dekoracyjne na każdą kieszeń. Kliknij, Wchodzę! I przekonaj się sam.

zamknij