Brak produktów w koszyku.

Dekoracje Ściany

Stylowe Dekoracje Ściany takie jak obrazy i reprodukcje olejne, konsolki i wiszące lustra odbobią nie jedno wnętrze. Ozdoby ścienne z naszej oferty charakteryzują się wysoką jakością wykonana i nieprzeciętnym wyglądem. Luksusowe i niespotykane dekoracje ścienne nadadzą wnętrzu klasycznego wyglądu. Dekoracje ścian to nie tylko obrazy i lustra, ale także konsolki, reliefy i kinkiety. Stylowe dekoracje ścienne kupisz z dostawą do domu tylko w sklepie ArtDecor24.

Interesujące, klasyczne i nietuzinkowe dekoracje ścienne sprawią, że nudne ściany mieszkań zyskają zupełnie nowe oblicza. Tajemnicze maski weneckie czy też malownicze pejzaże to stylowe ozdoby ścienne, które w Państwa wnętrza wniosą klasę i elegancję. Dekoracje ścian odmienią każde wnętrze i będą cieszyć każdego swoim pięknym wyglądem. Romantyczne obrazy, urocze portrety i stylowe zegary ozdobią każdą ścianę i wnętrze. Nasz sklep ArtDecor24 z wielką przyjemnością uławti Państwu dostęp do efektownych dekoracji ściennych i innych ozdób ściany, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. 

W podkategorii dekoracje ścienne oferujemy cały szereg portretów między innymi w stylu Art Deco Większość z obrazów, które pojawiły się w tej podkategorii jest oprawiona w wysokiej klasy stylowe ramy na przykład w stylu barokowym. Posiadamy wiele współczesnych reprodukcji XIX- wiecznych dzieł, między innymi górski pejzaż z kapliczką, czy też nieco większych rozmiarów obraz przedstawiający Wojnę Trojańską. Większość z tych reprodukcji doskonale pasuje dosłownie do każdego typu przestrzeni, dlatego polecamy nasze dekoracje ścienne, zarówno do takich miejsc, jak chociażby stylowo zaaranżowane hotele, czy też restauracje oraz zwykłe domy, mieszkania i apartamenty. W tej podkategorii, oprócz obrazów pojawiły się także elementy ściennego oświetlenia, takie jak kinkiety na świece w formie konsolki. Takie dekoracje ścienne można również wykorzystać jako idealne miejsce na ulokowanie roślinnej kompozycji.

zamknij