Brak produktów w koszyku.

Kiedy nudzi nas jednostajność, czyli meble stylowe Empire odmieniają wnętrza

Oryginalność i niepowtarzalność, to cechy najbardziej poszukiwane także w urządzaniu wnętrza. Dzisiaj mamy wiele możliwości stworzenia naprawdę wyjątkowych aranżacji, zarówno nowoczesnych jak i bardzo modnych w ostatnim czasie, aranżacji stylizowanych. Coraz chętniej sięgamy po meble stylowe, tworzone zgodnie z wytycznymi konkretnej epoki czy stylu. Efektowne toaletki czy sekretarzyki, eleganckie i szykowne biurka oraz witryny, ekstrawaganckie i niebanalne szezlongi i parawany w każdym wnętrzu zachwycają i budzą zainteresowanie. Dzięki meblom stylowym każde wnętrze zyskuje niepowtarzalny i szykowny klimat i nastrój.

Stylowe meble, czyli mocniejszy akcent w każdej aranżacji

Meble stylowe świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, nie ważne czy ustawimy je w kuchni czy salonie, wszędzie wniosą powiew klasy i szyku. Nie musimy także sztywno trzymać się zasady, że wszystkie detale muszą ze sobą współgrać,  czasem warto zaryzykować odrobinę kontrastu i dobrać choćby mały drobiazg, który zaakcentuje całość aranżacji. Może to być jeden mebel vintage, ale także coś z artykułów dekoracyjnych w stylu Shabby Chic.

Ekstrawagancja i szyk mebli w stylu Empire

Bardzo ciekawym pomysłem na urządzenie wyjątkowego wnętrza jest wykorzystanie mebli w stylu Empire. Są to bardzo wyjątkowe i często niezwykle ekstrawaganckie meble, ale stanowią one niezwykły akcent w każdym wnętrzu.  Dzięki bogatemu wzornictwu i wytwornym tkaninom meble te  świetnie wkomponują się w wytworne i stylizowane wnętrza, ale będą także bardzo ciekawym akcentem w nowoczesnym wnętrzu. Ich niepowtarzalny styl i wygląd będzie niesamowitym akcentem także w minimalistycznych aranżacjach. Ciekawy, utrzymany w stonowanych barwach, bardzo elegancki komplet wypoczynkowy w stylu Empire nie tylko ozdobi wnętrze, ale z powodzeniem może być użytkowany na co dzień. Oryginalnym akcentem w aranżacji sypialni może być także fotel w stylu Ludwika XV, czy też stylowy szezlong, które wniosą powiew klasy i szyku.

Styl Empire nie zawsze musi więc kojarzyć się z przepychem i zbytkiem, wystarczy tylko zachować pewien umiar w doborze mebli czy innych artykułów dekoracyjnych. Czasem dzięki takiemu elementowi możemy zupełnie odmienić cały zamysł naszej aranżacji. Warto więc czasem zaryzykować i poszukać czegoś, co się wyróżnia i jest niepowtarzalne i nawet jeśli wydaje się nam to zbyt krzykliwe czy ekstrawaganckie, w naszym wnętrzu może okazać się idealne.

zamknij