Brak produktów w koszyku.

Mikołajki z klasą

Mikołajki, to dzień, stanowiący swego rodzaju preludium do zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Dzień ten ewoluował przez kilka stuleci, zmieniał się pod wieloma względami aż osiągnął obecny stan i wygląd. Ze względu na bliskie sąsiedztwo z tak ważnym okresem w roku, 6 grudnia obdarowujemy się drobiazgami i niewielkimi prezencikami, skupiając się na prezentach gwiazdkowych. Nie znaczy to wcale, że są to przypadkowe upominki, wszak możliwości jest naprawdę wiele.

Wokół nas pojawia się tak wiele różnorodnych pomysłów na ciekawy upominek, że problemem może być sam wybór tego jedynego. Niezwykłe ramki na zdjęcia, czy też misternie zdobione szkatułki na biżuterię, na pewno ucieszą każdego obdarowanego, a przy tym będą także przydatnym drobiazgiem. Stylowe, ciekawie zdobione i wykonane z niezwykłą precyzją artykuły dekoracyjne ozdobią każde wnętrze wnosząc do niego niepowtarzalny styl i klimat.

Co dla kogo na Mikołajki?

Paniom, do gustu na pewno przypadną niepowtarzalne wieszaki na biżuterię, czy też przepiękne szkatułki Faberge, które również można potraktować jako opakowanie innego prezentu na mikołajki. Dobrym pomysłem na mikołajkowy upominek dla kobiety, są na pewno stylizowane ramki na zdjęcia czy też delikatne, pięknie zdobione filiżanki do kawy i herbaty. Panów ucieszą klasyczne figury Veronese, efektowne zegary z figurami czy też stylowe podpórki do książek. Jeśli chodzi o dzieci, to tutaj najchętniej skłaniamy się ku zabawkom wszelkiego rodzaju, bo to one najbardziej cieszą nasze dzieci, ale czasem warto poszukać czegoś innego. Ciekawym pomysłem może być oryginalna lampka nocna, czy też podpórka do książek. Taki upominek spodoba się dziecku, a przy tym przyda się także w codziennym użytkowaniu.

Postaw na styl

Upominek mikołajkowy może rzeczywiście być symbolicznym podarunkiem, ale nie znaczy to wcale, że nie może być ciekawy i wyjątkowy. Precyzyjnie wykonany i ozdobiony w niebanalny sposób na pewno sprawdzi się lepiej, a przy tym rzeczywiście sprawi radość i zapadnie w pamięć. Stylowe artykuły dekoracyjne z pewnością z pewnością są tego dobrym przykładem. Stylizowane retro ramki ramki na zdjęcia, szkatułki czy figury, będą świetnym akcentem w każdej aranżacji wnętrza, a także zaskoczą, ucieszą oko, a przy tym sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Dlatego tez stanowią one wprost idealny pomysł na niebanalne upominki mikołajkowe praktycznie dla każdego.

zamknij