Brak produktów w koszyku.

Sekretarzyk – idealne rozwiązanie do gabinetu

Coraz więcej osób pracuje w domu. Czasami związane jest to z charakterem wykonywanego zawodu – w domu mogą pracować architekci, programiści, pisarze, czy osoby, które działają w branży internetowej. Taki stan rzeczy wymaga, by w domu pojawiło się miejsce sprzyjające pracy. Zdecydowanie najlepiej, kiedy jest to osobne pomieszczenie – wtedy najłatwiej będzie się skupić na pracy i wykonać ją sprawniej. Nie bez znaczenia jest sposób, w jaki gabinet zostanie urządzony. Z jednej strony musi być wygodny i praktyczny, a z drugiej powinien się ciekawie prezentować.

Gabinet - wygoda i użyteczność

Na charakter naszego gabinetu, znacząco wpływa wybór mebli. Podstawowym meblem, który pojawia się w gabinecie jest biurko. Ale czy to jedyne rozwiązanie? Oczywiście, że nie. W gabinecie, który ma odznaczać się nie tylko funkcjonalnością, ale i pięknem, świetnie będzie się prezentować stylowy sekretarzyk. 

Sekretarzyk lepszy niż biurko

Sekretarzyk skutecznie może zastąpić biurko, ponieważ spełnia większość wymagań, stawianych temu elementowi wyposażenia. Przede wszystkim jest niezwykle wygodny. Tradycyjny sekretarzyk posiada wiele szafek, szuflad i półek. Dzięki temu bez problemu można w nim trzymać niezbędne dokumenty, korespondencję, rachunki i artykuły biurowe. Czasami sekretarzyki posiadają specjalną klapę. Dzięki niej można ukryć jego zawartość w każdej chwili. Dzięki nadstawce wyposażanej w małe szufladki i odkryte przegródki wszystko, czego możemy potrzebować będzie pod ręką. Jednocześnie łatwiej nam będzie zachować porządek. Najważniejszym elementem sekretarzyka jest solidny blat, na którym można pracować. Jego szerokość i głębokość umożliwia pracę z laptopem, pianie i rysowanie.
Ogromną zaletą sekretarzyków jest ich solidne wykonanie z bardzo dobrych gatunków drewna. Dzięki temu są wytrzymałe i odporne na upływający bezlitośnie czas. Stylowy sekretarzyk to doskonałe rozwiązanie do niewielkiego gabinetu, gdzie biurko może okazać się przytłaczające. Na taki wyjątkowy mebel warto się również zdecydować ze względu na walory estetyczne. Sekretarzyki są niezwykle eleganckie. Stylizowane na XIX wiek kojarzą się z minionymi bezpowrotnie romantycznymi dziesięcioleciami. Dzieje się tak za sprawą ręcznie wykonanego, celowego postarzania, a także ozdobnego wykończenia. Fantazyjna linia blatu, czy nóżek, wraz ze snycerskimi zdobieniami, czynią sekretarzyk prawdziwą ozdobą gabinetu. – czasem są to delikatne wykończenia, czasem zdobione są fronty szafek czy też nogi. Dzięki temu sekretarzyk staje się wyjątkową ozdobą gabinetu. Mebel okazuje się nośnikiem dobrego klimatu i wyznacza kierunek w dalszej aranżacji gabinetu. Stylowy gabinet zapewnia komfortową pracę i staje się doskonałym miejscem do spotkań biznesowych. Stylowe wnętrze wyróżnia się na tle innych, stanowi rodzaj wizytówki i wpływa na to, jak jesteśmy postrzegani przez naszych klientów i współpracowników. Stylowy sekretarzyk będzie się świetnie prezentował w nowoczesnym gabinecie, w otoczeniu prostych i stonowanych mebli. Ułatwiając nam pracę przez cały czas będzie pełnił funkcję dekoracyjną i podkreśli nasz styl.

zamknij