Brak produktów w koszyku.

Sposób na Walentynki

Przez cały rok staramy się okazywać miłość naszej ukochanej połówce, która jest dla nas wyjątkowa i bardzo ważna. Zarówno w codziennych czynnościach, jak i spędzając czas w kinie czy na romantycznej kolacji. Jednak dzień zakochanych to moment, który przypomina nam szczególnie o naszej ukochanej osobie i wtedy właśnie, chcemy wyrazić swoje uczucia w wyjątkowy sposób. Zastanawiamy się wówczas, jaki prezent lub gest wyrazi najlepiej nasze uczucia.

Idealny prezent walentynkowy?

Czym obdarować ukochaną kobietę, aby prezent okazał się trafiony, a do tego oryginalny i gustowny? Może tym razem, zamiast kolejnego kompletu biżuterii, zdecydujmy się na dodatek do ulubionych błyskotek w formie szkatułki bądź wieszaka na ozdoby? Stylowe propozycje ze sklepu ArtDecor24 na pewno zaskoczą w dobym stylu twoją wybrankę. Wybór porcelanowej szkatułki w formie księgi Szekspira, z figurą amorka piszącego list, na pewno miło zaskoczy obdarowaną osobę. Będzie to prześliczny, bardzo dekoracyjny przedmiot, znakomity na drobną biżuiterię i wiele innych drobiazgów, których kobietom nie brakuje. W podobnym stylu może być niecodzienny wieszak na biżuterię w stylu shabby chic lub retro, wykonany z drewna, w formie manekina krawieckiego. Świetnie będzie się prezentował na każdej toaletce, nocnej szafce lub półeczce. 

Sprawdzony prezent z motywem serca

Dla tradycjonalistów lubiących motyw serca proponujemy szkatułę w tymże kształcie, wykonaną z brązu, którą wieńczy urocza figura elfa, bądź też ślicznego aniołka trzymającego złote serce. Anioły i aniołki stanowią subtelny element wyposażenia wnętrz, ale też kojarzą się z niebiańskim uwielbieniem drugiej osoby, dlatego świetnie nadają się na tą okazję. Stylowe figury z brązu wyrażające miłość i partnerstwo świetnie pasują na walentynkowy prezent, a przy okazji stanowią przepiękne, dekoracyjne elementy wyposażenia naszych wnętrz.

Nietypowy prezent? Nowe ciekawe pomysły

Walentemu możemy podarować piękną figurę Veronese przedstawiającą figurę kobiety posyłającej całusa. Będzie ona przypominała mu każdego poranka o jego ukochanej. Z kolei Amor i Psyche w miłosnym uścisku, Venus w objęciach walecznego Marsa lub Zefir otulający Florę, na pewno przypadną do gustu mężczyznom, porównywanym przerz swoje wybranki do mitologicznych bogów lub kobietom, marzącym o byciu jak boginie. Jeżeli szukamy wesołego prezentu traktującego miłość w przenośni, proponujemy figurę zakochanych wyżłów, bądź nietypowe szkatułki drewniane w kształcie ksiąg Szekspira - „Romeo i Julia”.Prezent walentynkowy nie musi być koniecznie w kształcie serca. Wystarczy trochę wyobraźni, aby znaleźć  pomysł na oryginalny prezent. Nagrodą dla na będzie, gdy zdołamy sprawić, aby darowany drobiazg stał się nie tylko prezentem walentynkowym, ale ulubionym dodatkiem w codziennym życiu naszej połówki.  

zamknij