Brak produktów w koszyku.

Stylowa łazienka w Twoim domu

Żartuje się z kobiet, że mogłyby nie wychodzić z łazienki. Ale prawdą jest, że korzystają z niej wszyscy. Zarówno domownicy jak i goście. Warto zadbać, aby każda wizyta w niej była przyjemnością. Nie oznacza to, że musimy od razu robić remont. Czasami wystarczy kilka drobiazgów, aby stworzyć przyjazny klimat. Akcesoria łazienkowe, wieszaki, ręczniki i kilka bibelotów w określonym stylu może zdziałać cuda.

Wieszaki i ręczniki – niezbędne i piękne zarazem

Kupując wieszaki warto wykazać się konsekwentnością – wszystkie wieszaki powinny być takie same, a przynajmniej w jednym stylu, czy kolorze. Wyjątek stanowi wieszak przeznaczony dla dziecka – jeżeli będzie przedstawiał ulubionego bajkowego bohatera, sprawimy radość naszej pociesze. Kiedy na naszych stylizowanych wieszakach powiesimy ręczniki, które oprócz wygody w użytkowaniu będą dopasowane do kolorystyki ścian, w łazience zacznie panować harmonia. Przyjemne dla oka jest, kiedy ręczniki posiadają wyszyty wspólny motyw. 

Kosmetyki i akcesoria na swoim miejscu

Mydło, zarówno w kostce, jak i w płynie, powinno mieć swoje miejsce. Mydelniczka i dozownik najlepiej kupić w komplecie razem z pojemnikiem na waciki i kubeczkiem na szczoteczki. W sprzedaży można znaleźć zestawy wykonane z różnych tworzyw sztucznych, szkła, porcelany w rozmaitych kolorach. Przy odrobinie dobrych chęci do wspomnianych akcesoriów można dopasować także szczotkę do toalety oraz wieszak na papier toaletowy. Sam papier można dobrać tak, aby pasował kolorystycznie do całości.

Wielka siła drobiazgów

Kiedy dobierzemy już to, co niezbędne, warto postarać się o kilka typowo dekoracyjnych elementów. Świece, niewielka figurka, czy niewielki obrazek może być przysłowiową wisienką na torcie. Należy się wystrzegać przesady, aby nie osiągnąć celu odwrotnego od zamierzonego. Jak we wszystkich wyborach – należy zachować umiar. Kiedy zdecydujemy się na styl, w jakim chcemy urządzić naszą łazienkę i będziemy konsekwentnie realizować podjęty plan efekt może być zaskakujący. A wtedy nie tylko kobieta nie będzie chciała wychodzić z łazienki.  

zamknij