Brak produktów w koszyku.

Świat mebli stylowych bez wychodzenia z domu

W ciągu ostatnich kilku lat, w Polsce zapanowała moda na meble nowoczesne. Minimalistyczne wnętrza, które urządza się z wykorzystaniem mebli masowych, jasne kolory oraz niewiele elementów dekoracyjnych – wszystko to obecnie króluje w zdecydowanej większości domów. Są jednak miłośnicy mebli klasycznych, którzy buntują się takiej standaryzacji. Pragną oni stworzyć wnętrza, które będą oryginalne i unikalne, a jednocześnie praktyczne i przytulne. Z pomocą przychodzą meble utrzymane w stylu baroku, renesansu, secesji i innych epok, które są już przeszłością, a o których wszyscy pamiętamy. Coraz większą popularność zyskują także stylizacje rustykalne i prowansalskie. Dzięki sklepowi internetowemu, specjalizującemu się w sprzedaży mebli i artykułów dekoracyjnych, wykonanych w zgodzie z ściśle określonymi wymaganiami, miłośnicy tych stylistyk nie są skazani na długie poszukiwania. W ArtDecor24 wejdziesz w niesamowity świat stylowych mebli bez wychodzenia z domu.

Mieszkanie odzwierciedla nasz charakter  

Chyba każdy, kto urządza się w swoim mieszkaniu, stara się zrobić to w zgodzie ze swoim gustem oraz stylem. Mieszkanie musi być nie tylko estetyczne, ale też sprawiać nam swoi wyglądem przyjemność. Nic dziwnego, że coraz częściej uciekamy od surowego i chłodnego wnętrza na korzyść powrotu do korzeni – do szykownej i intymnej klasyki. Możemy osiągnąć przy tym niepowtarzalny charakter  wnętrz. Meble stylowe i charakterystyczne elementy wystroju klasycznego z całą pewnością sprawią, iż w naszym domu zapanuje niezwykła, tajemnicza a jednocześnie elegancka atmosfera. Wybór mebli stylowych, przyczyni się do tego, że nasze mieszkanie będzie nie tylko oryginalne, ale też imponujące. Jeżeli pragniemy uciec od masowych mebli, jakie można spotkać w każdym sklepie dekoratorskim, warto zastanowić się nad kupnem mebli wykonanych w konkretnym, niekiedy historycznym już, stylu. Kupując meble oryginalne - wykonane kilkadziesiąt czy też kilkaset lat temu - lub dobrze wykonane repliki, możemy mieć pewność, że nasz dom zyska niepowtarzalny charakter, który będzie wyrazem naszej osobowości.

Charakterystyka mebli stylowych  

Meblami stylowymi z całą pewnością, nazwiemy meble, które wykonane są z dobrej jakości drewna – zarówno jasnego, jak i ciemnego. Często wykorzystują dodatkowe elementy, takie jak wysokiej jakości tkaniny, lustra, zdobienia w postaci rzeźb czy fresków i wiele innych. Są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Ich funkcjonalność, wbrew pozorom, nie jest wcale mniejsza od mebli z popularnych sklepów.  Co równie ważne, są niezwykle trwałe. Solidnie wykonane, mogą w znakomitym stanie służyć przez długie lata. Kupując je do naszego domu, trzeba jednak pamiętać o ważnych zasadach.  

Wielkość pomieszczenia  

Meble stylowe często są dużych rozmiarów, charakteryzują się też rozmachem i przepychem, nic więc dziwnego, iż nie pasują do małych i zagraconych pomieszczeń. Są one idealne do dużych pokoi, gdzie trzeba zapełnić przestrzeń. Świat mebli stylowych to między innymi wielkie łoża, stylowe sekretarzyki, stylizowane na stare komody i kredensy. Należą do nich również eleganckie, obite wysokiej jakości tkaninami krzesła stojące przy monumentalnych stołach, a także sofy i szezlongi, które stanowią alternatywę dla kanapy. To wszystko daje zniewalający efekt, który w dużym pomieszczeniu zyskuje dodatkowy szyk.  Niekiedy lokalizacja domu czy mieszkania lub jego wcześniejsza historia, sprawiają, że wybór konkretnego stylu wydaje się oczywistym. Urządzając nasz dom zawsze powinniśmy kierować się poczuciem harmonii i dążyć do stworzenia spójnej całości.

Meble kolonialne proponowane przez ArtDecor24  

Sklep ArtDercor24 oferuje Państwu znakomitej jakości repliki mebli stylowych, pochodzących z różnych okresów, które pomogą na stworzenie idealnej aranżacji. Wśród bogatej oferty sklepu, z całą pewnością znajdą Państwo wymarzone elementy dekoracyjne do własnego domu.  Ciekawą propozycją jest kolekcja mebli kolonialnych. Zaprojektowane zgodnie z XVIII-wiecznym wzorem są wykonywane z drewna, utrzymane w ciemnej kolorystyce, w typowo europejskim stylu. Klasycznie zdobione, masywne, doskonale zaprezentują się w przestronnym salonie, gabinecie a nawet biurze, które ma charakter reprezentacyjny. Najbardziej charakterystyczne są kobiece sekretarzyki, toaletki, barki i komody. Tym, czym jest biżuteria dla kobiety, dla mieszkania są dekoracje. Odpowiednio dobrany zegar, figurki, lampy będą jak kropka nad „i” w stylizacji naszego mieszkania.

Stylowe wnętrze w kilka dni

Wydaje się, że urządzenie mieszkania w konkretnym, zdefiniowanym stylu wymaga ogromnego wysiłku. Znalezienie i wybór odpowiednich mebli a także dodatków wymaga zwykle wiele czasu. Nic bardziej mylnego. Dzięki sklepowi ArtDecor24 wszystko znajdziecie Państwo wszystko w jednym miejscu i to nie ruszając się z ulubionego fotela. Przy kubku herbaty, wspólnie z całą rodziną można wybrać idealne dla domu meble stylowe. Wystarczy jeden telefon, aby zamówić wszystko, czego Państwo potrzebują. Kompetentna obsługa zadba o zorganizowanie przesyłki zakupów w każdy rejon Polski. Ponadto istnieje możliwość odbioru we własnym zakresie, w siedzibie sklepu. Wszystkich zainteresowanych stylowymi meblami i dekoracjami zapraszamy do zapoznania się z ciągle rosnącą ofertą sklepu ArtDecor24.

zamknij