Brak produktów w koszyku.

Weneckie dodatki w stylowym wnętrzu

​Czy można na co dzień obcować wśród pięknych przedmiotów jak z pałacu dożów, a ponadto mieszkać wygodnie i funkcjonalnie? 

Nowa kolekcja mebli i dodatków w stylu weneckim, oferowana przez Artdecor24.pl, pokazuje, że bez wydawania majątku na antyki, czy konieczności zmiany całego wystroju mieszkania możemy w nim stworzyć ciekawy klimat ponadczasowego eklektyzmu.

Elementy kolekcji weneckiej nawiązują do bogatych w dekoracje wnętrz dawnego pałacu dożów, który obecnie jako hotel Danieli przyciąga do Wenecji wielkie sławy i osobistości.

Łączymy stare z nowoczesnym

Coraz popularniejsze staje się śmiałe zestawianie antyków z meblami nowoczesnymi. Stylowy mebel nabiera lekkości i nowego charakteru w kompozycji z przedmiotem o delikatnej, awangardowej linii, a mieszkania zyskują na oryginalności. Meble różniące się stylem mogą tworzyć harmonijną całość. Należy wybrać dominujący styl, a drugi zastosować tylko jako akcent. Akcentem może być stylowe krzesło, finezyjny szezlong, elegancki parawan czy ciekawa w formie podpórka do książek.

Zauważamy coraz większe zainteresowanie meblami i dodatkami w stylu weneckim. Dlatego zdecydowaliśmy się znacznie poszerzyć naszą kolekcję w tym stylu. Stylowe meble, lampy, parawany czy dekoracje coraz częściej kosztują niewiele więcej od popularnych mebli.

zamknij