Brak produktów w koszyku.

SZTALUGI

  • Wyświetlanie
  • Sortuj wg
  • Cena
Ilość produktów: 4
Ilość produktów: 4

Niektóre elementy dekoracyjne we wnętrzu potrafią zupełnie odmienić wygląd mieszkania – swoim niepowtarzalnym urokiem, stylem dopełniają aranżacji mieszkania. Takie właśnie są sztalugi z oferty sklepu ArtDecor24. Wykonane z żeliwa sztalugi są przedmiotem dekoracyjnym i praktycznym, szczególnie gdy jesteśmy pasjonatami malarstwa lub fotografii. Styl Shabby Chick, zgodnie z którym stworzone zostały sztalugi, świetnie komponuje się również z nieco starodawną funkcją tego przedmiotu. Szczególnie kojarzy się on bowiem z wiekiem XIX, francuską lub angielską bohemą artystyczną, eleganckimi dworkami. Sztaluga jest więc celowo postarzana: powierzchnia jest w kolorze bieli antycznej, delikatnie przecierana i sprawiająca wrażenie przedmiotu przeniesionego wprost z poprzedniej epoki. Inne propozycje obejmują sztalugi metalowe, z ozdobnymi motywami i rzeźbami. 

W jaki sposób wykorzystać sztalugi we współczesnym mieszkaniu? Najlepiej jako ekspozycję dla obrazu lub większej fotografii. Jeśli sami tworzymy – oczywiście jako podpórkę pod dopiero tworzony obraz. Sztaluga ozdobiona jest motywem: między innymi roślinnym. Wysokości sztalug są bardzo różne – możemy wybrać najbardziej nam pasującą. Sztalugi mogą być również niebanalnym elementem wyposażenia stylowych pomieszczeń firmowych, usługowych lub użytkowych, na przykład kawiarni. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu ArtDecor24. Dokładamy wszelkich starań, by móc zaoferować duży wybór oryginalnych mebli i niekonwencjonalnych dodatków, które poprawią wygląd mieszkania i samopoczucie. Zamówienie można złożyć w każdej chwili, my postaramy się zrealizować je tak szybko, jak to możliwe. Wysyłka już na drugi dzień. 

zamknij