Brak produktów w koszyku.

Toaletka w garderobie – raj dla kobiety

Garderoba to pomieszczenie, które jest marzeniem większości kobiet. Jest to miejsce, w którym można trzymać wszystkie ubrania, okrycia wierzchnie czy buty. Idealnym rozwiązaniem jest garderoba, będąca zupełnie osobnym pomieszczeniem. Takie przestronne wnętrze pozwala utrzymać porządek we wszystkich ubraniach, łatwiej jest o nie dbać i łatwiej jest znaleźć to, co akurat jest nam potrzebne.

Garderoba musi być więc urządzona niezwykle praktycznie i wygodnie. Ogólnie rzecz biorąc potrzebnych jest jak najwięcej półek, szuflad czy wieszaków. Taka garderoba musi być również odpowiednio oświetlona i posiadać duże lustro. Jest jednak jeszcze jeden element, który może sprawić, że garderoba stanie się jeszcze bardziej doskonała. A jest nim toaletka z lustrem– miejsce przygotowane z myślą o wykonywaniu makijażu i dobieraniu biżuterii. Takie wnętrze pozwala kobiecie skupić się tylko na sobie, a jest to niezwykle ważne. 

Funkcjonalne zalety toaletki

Toaletka wyglądem przypominać może biurko. Posiada jednak więcej szafeczek i półeczek. Dzięki temu można w niej trzymać wszystkie posiadane kosmetyki, perfumy i akcesoria. Toaletka to również idealne miejsce do trzymania biżuterii oraz sprzętów do stylizacji włosów. Na toaletkę składa się też stojące lustro w pięknej oprawie. Toaletka może mieć dowolny wygląd. Te nowoczesne składają się z prostego blatu i szafek oraz stojącego lustra. Natomiast stylowe toaletki to prawdziwe dzieła sztuki. Są wykonane z drewna, zazwyczaj jasnego. Najczęściej są bardzo bogato i pięknie zdobione – eleganckie nóżki, uchwyty czy fantazyjne wykończenia to ich cecha charakterystyczna. Toaletki takie mogą pasować do wnętrz w stylu shabby chic, w stylu romantycznym oraz w stylu glamoru. Same w sobie są niezwykłą ozdobą wnętrza.

Toaletkę też można "urządzić"

Uroku toaletce dodać mogą też różne drobiazgi, które na niej umieścimy. Warto zastanowić się, jak przechowywać biżuterię, tak by się nie niszczyła i nie ginęła. Na toaletce z lustrem można ustawić ozdobne, stylowe szkatułki. To również idealne miejsce na stojaki na biżuterię, które często przypominają manekiny krawieckie czy popiersia kobiece. Drobną biżuterię można też trzymać na ozdobnych, eleganckich tacach czy specjalnych stojakach, które wyglądają jak te wykorzystywane u jubilera. Urok takiej toaletki podkreślą również perfumy w pięknych, fantazyjnych flakonach. Toaletka to miejsce wyjątkowe dla każdej kobiety. Jeżeli nie posiadamy garderoby, to warto wygospodarować na nią miejsce w sypialni. Stylowa toaletka doda uroku i temu wnętrzu. 

 

zamknij