Brak produktów w koszyku.

STYL RUSTYKALNY, MEBLE RUSTYKALNE, POSTARZANE MEBLE W STYLU RUSTYKALNYM

  • Wyświetlanie
  • Sortuj wg
  • Cena
Ilość produktów: 262

Meble rustykalne wykonywane są z drewna w technice shabby shic. Meble w stylu rustykalnym są postarzane są poprzez liczne spękania, niedomalowania, przecierania farby i zacieki. W skład kolekcji mebli rustykalnych wchodzą rzeźbione komody, wyjątkowe i pobudzające wyobraźnie kobiet toaletki, czy też eleganckie i niebywale praktyczne regały. Nie da się ukryć, że meble w stylu rustykalnym mają swój niepowtarzalny urok, nieosiągalny dla nowych, masowo produkowanych mebli rodem z salonu, można śmiało powiedzieć, że meble rustykalne mają duszę i wprowadzają też tę duszę do pomieszczeń w których są ustawione. Nie można przecież zaprzeczyć, że wstawienie do salonu postarzanej, poprzecieranej komody czy stołu w stylu rustykalnym zupełnie odmieni jego charakter, nawet jeżeli towarzyszyć będą im nowoczesne sprzęty wprost z modnego salonu meblowego.

1449,00 zł
1589,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1449,00 zł
1949,00 zł
2139,00 zł
Ilość produktów: 262

Drewniane meble w stylu rustykalnym sprawdzą się w każdym wnętrzu!

Warto zauważyć, że meble wyglądają wyśmienicie zarówno we wnętrzach stylizowanych na starę oraz jednocześnie w nowoczesnych pomieszczeniach wykonanych w minimalistyczny sposób jako element kontrastowy. Meble vintage to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują nowych mebli, które są celowo postarzane.

Meble rustykalne do salonu

Styl rustykalny charakteryzuje się tym, że meble w nim wykonane wyglądają tak, jakby nie były nowe. Meble vintage przetarcie, niedomalowania co podreśla wyjątkowy chakakter tych przedmiotów. Meble postarzane tymi technikami są jednocześnie bardzo praktyczne. Komody pomieszczą nie jedną zastawę, a sekretarzyki idealnie pomogą w pracy przy komputerze.

Charakterystykę mebli rustykalnych można streścić w kilku słowach: to meble w stylu ciepłym, przytulnym, nieco swojskim, nawiązującym do zamożnych lub po prostu przytulnych i pełnych ciepła wiejskich chat. Czy meble w takim stylu pasują zatem tylko do domków jednorodzinnych? Niekoniecznie. Od kilku sezonów meble w stylu rustykalnym królują w niemal wszystkich wnętrzach: blokach, kamienicach, czy wnętrzach firmowych i użytkowych, czyli na przykład kawiarniach. Najważniejszym materiałem, bez którego nie można mówić o meblach rustykalnych jest drewno. Wysoka jakość, odporność na czynniki zewnętrzne – najlepiej zainwestować w dobre gatunki, co stanie się wieloletnim kapitałem. Drewniane podłogi, elementy drewna na ścianach – tutaj nie ma żadnych ograniczeń i urządzając wnętrze w stylu rustykalnym jednego możemy być pewni: drewna nigdy za wiele. Nie jest to jednak jedyny materiał, z którego możemy korzystać. Ratan, bambus czy tkanina – to również dobre rozwiązania. Szczególnie ciekawie wyglądają materiałowe dekoracje ściany.

Kuchnia - naturalne środowisko mebli w stylu rustykalnym

Dla wielu osób pierwszym pomieszczeniem z jakim kojarzy się styl rustykalny jest kuchnia. To właśnie zdjęcia kuchni i jadalni najczęściej znajdujemy w sieci, gdy szukamy inspiracji i informacji z wystrojem wnętrz w stylu rustykalnym. Klimatyczne kredensy, które przypominają nam o kuchniach naszych babci, proste, ale bardzo wygodne krzesładuże stoły przy których zmieści się cała rodzina.... Takie urządzone w stylu rustykalnym wnętrz z pewnością każdego przeniesie do jego młodzieńczych i beztroskich lat.

Styl rustykalny, czyli meble postarzane

Ogólna kolorystyka mebli postarzanych, charakteryzująca styl rustykalny, powinna być naturalna, dominować powinny kolory ziemi: beże, brązy, przydymione zielenie. Styl rustykalny, to znaczy ludowy i naturalny – dlatego nie ma tu miejsca na sztuczny plastik, minimalizm czy pcv. W roli dodatków najlepiej sprawdzi się rękodzieło. Jeśli nie mamy zdolności artystycznych lub czasu na własnoręczne wykonywanie ozdób – możemy skorzystać z oferty gotowych produktów decoupage, dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Wprowadź styl rustykalny do swojego domu!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferta mebli postarzaonych w sklepie ArtDecor24. Drewniane meble w stylu rustykalnym nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będą robić duże wrażenie swoim klasycznym, naturalnym wyglądem. W przeciwieństwie do wielu mebli z masowej produkcji, meble postarzane są oryginalne, niebanalne, a to składa się na ich największą wartość. Proponujemy niskie ceny dostaw.

zamknij